Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. finansów i księgowości

MM Brown Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

MM Brown Sp. z o.o.

Ostrowska 582

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i ewidencja dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych) zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Bieżąca weryfikacja sald i zapisów na kontach
  • Kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych
  • Prowadzenie i ewidencja środków trwałych oraz WNiP
  • Uzgadnianie stanów magazynowych oraz rozliczanie produkcji
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku, wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz w trakcie rocznego audytu
  • Wsparcie przy realizowaniu obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów (GUS, NBP)
  • Obsługa systemu bankowego, przygotowywanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych
  • Usprawnianie procesów księgowych w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności

Podział czasu pracy

60%

Praca zdalna

40%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra orientacja w przepisach podatkowych i ustawie o rachunkowości
  • znajomość procesów finansowo - księgowych i sprawozdawczych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • umiejętność biegłego poruszania się po programach MS Office - w szczególności oczywiście Excel :)
  • naturalna i wrodzona dbałość o szczegoły
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów ERP (najchętniej: Navision)
  • doświadczenie w branży produkcyjnej lub e-commerce

To oferujemy

  • Możliwość pokonywania wyzwań zawodowych oraz idący za tym rozwój indywidualny
  • Relacje oparte na zaufaniu, partnerstwie i współpracy zespołowej
  • Przyjazną atmosferę pracy z dużą dozą humoru
  • Pracę w międzynarodowej grupie przy różnorodnych projektach
  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Nieograniczony dostęp do czekolady 😊
  • Pakiet naprawdę fajnych benefitów - koniecznie sprawdź poniżej!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe

Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu!

Właścicielem marki jest firma MM Brown Sp. z o.o. należąca do belgijskiego koncernu Gudrun. W unikatowy sposób łączymy klimat ciepłych, przyjaznych relacji właściwych dla firm średniej wielkości z możliwością realizowania projektów w skali międzynarodowej. Dołącz do nas i poczuj smak słodkiej przygody!

Specjalista ds. finansów i księgowości, Ostrowska 582, Nowe Miasto, Poznań