Oferta pracy

Specjalista ds. finansów i księgowości

MM Brown Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Ostrowska 582

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i ewidencja faktur zakupu zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • bieżąca weryfikacja sald i zapisów na kontach

  • kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych

  • uzgadnianie stanów magazynowych

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku

  • wsparcie przy realizowaniu obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów GUS

  • obsługa systemu bankowego, przygotowywanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych

  • usprawnianie procesów księgowych w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności

Podział czasu pracy
60%

Praca zdalna

40%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów finansowo - księgowych i sprawozdawczych

  • orientacja w przepisach podatkowych i ustawie o rachunkowości

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość programów MS Office, w szczególności programu MS Excel

Mile widziane

  • umiejętność obsługiwania programów ERP – mile widziane Navision

To oferujemy

  • możliwość pokonywania wyzwań zawodowych oraz idący za tym rozwój indywidualny

  • relacje oparte na zaufaniu, partnerstwie i współpracy zespołowej

  • przyjazną atmosferę pracy z dużą dozą humoru

  • pracę w międzynarodowej grupie przy różnorodnych projektach

  • samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • nieograniczony dostęp do czekolady 😊

  • pakiet naprawdę fajnych benefitów - koniecznie sprawdź poniżej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu!

Właścicielem marki jest firma MM Brown Sp. z o.o. należąca do belgijskiego koncernu Gudrun. W unikatowy sposób łączymy klimat ciepłych, przyjaznych relacji właściwych dla firm średniej wielkości z możliwością realizowania projektów w skali międzynarodowej. Dołącz do nas i poczuj smak słodkiej przygody!

Przewiń do profilu firmy