Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansów i księgowości

Berlitz Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i analiza miesięcznych raportów w US-GAAP

  • uzgadnianie danych pomiędzy US-GAAP a rachunkowością statutową

  • wspieranie analizy wyników miesięcznych i rocznych

  • tworzenie rocznego budżetu finansowego i planowania średnioterminowego oraz wspieranie kierownictwa w procesie budżetowania

  • ciągła komunikacja z działami operacyjnymi i sprzedażą w zakresie planowania, prognozowania i kontroli

  • współpraca z Dyrektorem Zarządzającym i Kontrolerem Finansowym EMEA

  • odpowiedzialność za zgodność danych i audyt

  • odpowiedzialność za raportowania podatkowe

  • obsługa bieżących spraw finansowo-księgowych

Nasze wymagania

  • specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe w księgowości i/lub w controllingu

  • dobra znajomość rachunkowości US-Gaap i rachunkowości lokalnej

  • znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie kierunkowe: Finanse, Rachunkowość, Controlling bądź pokrewne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność współpracy na każdym poziomie organizacji

  • umiejętności analityczne, rzetelność

  • doświadczenie w pracy pod presją czasu, wielozadaniowość

  • otwartość na zmiany

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych i on-line

  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne

  • pracę w dynamicznym środowisku, w prężnie rozwijającej się, wiodącej międzynarodowej firmie szkoleniowej

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

Przewiń do profilu firmy