Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansów

Gold Finance Partner

2 50020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów z zasobów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowanie dokumentów do wniosku kredytowego,

  • opieka nad klientem podczas procesu składania wniosku i wypłaty kredytu,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi,

  • realizacja celów sprzedażowych w wybranych przez Ciebie liniach produktowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie. Preferowane wyższe lub ostatnie semestry studiów — kierunki ekonomiczne,

  • nastawienie na rozwój — im lepszym jesteś ekspertem, tym rośnie zadowolenie Twoich klientów, a Ty więcej zarabiasz,

  • wiedza z zakresu ekonomii i finansów,

  • umiejętność zorganizowania siebie i swojej pracy

  • nastawienie na realizacje celów,

  • wysoka motywacja i etyka pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży dowolnych produktów finansowych: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty firmowe, ubezpieczenia,

To oferujemy

  • możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnego wynagrodzenia, bez górnej granicy zarobków,

  • obsługę klientów z portfela firmy,

  • biura w atrakcyjnych lokalizacjach,

  • współpracę na wyłączność z największym pośrednikiem na rynku nieruchomości Metrohouse

  • wsparcie ze strony najlepszych managerów i dedykowanych opiekunów linii produktowych

  • narzędzia w postaci m.in. laptopa, telefonu

  • pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych i karta fitsport

  • kompleksowe szkolenia wstępne i rozwojowe poszerzające Twoją wiedzę w biznesie

  • szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy,

  • wsparcie managera,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • szybką możliwość awansu w wybranej ścieżce kariery.

Jesteśmy jedną z czołowych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Nasza historia działalności rozpoczęła się w 2007 r.

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem finansowym, a w swojej ofercie posiadamy produkty kredytowe (gotówkowe, hipoteczne, firmowe) oraz ubezpieczeniowo-inwestycyjne. Od listopada 2018 r. weszliśmy w skład Metrohouse Franchise S.A., stając się częścią grupy Duna House Nyrt. – holdingu notowanego na giełdzie papierów wartościowych w Budapeszcie w segmencie Prime.

Należymy do grona największych firm tej branży w kraju i jednocześnie jesteśmy członkiem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, którego celem jest „Reprezentowanie interesów gospodarczych i społecznych branży, w szczególności wypracowywanie jednolitych standardów pracy firm pośrednictwa finansowego”. W związku z tym przykładamy szczególną uwagę do jakości pracy i stanu wiedzy naszych ekspertów, co przekłada się na ich profesjonalizm, a to z kolei wpływa na jakość oferowanych przez nas usług, które są na najwyższym poziomie.

Potwierdzeniem tego jest ponad 50 000 zadowolonych klientów, którym to niejednokrotnie pomogliśmy spełnić marzenia.

Jako Gold Finance świadczymy rzetelne i profesjonalne pośrednictwo w doborze produktów finansowych, a zaproponowane przez nas rozwiązania dopasowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Przewiń do profilu firmy