Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansów

Chemobudowa

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie płynnością finansową;

  • Pozyskiwanie i zarządzanie gwarancjami;

  • Pozyskiwanie i zarządzanie transakcjami ubezpieczeniowymi;

  • Pozyskiwanie finasowania zewnętrznego na realizację celów własnych Spółki lub realizowanych inwestycji w ramach struktur finansowych tworzonych z innymi uczestnikami;

  • Bieżąca współpraca z bankami oraz firmami ubezpieczeniowymi;

  • Realizacja transakcji walutowych;

  • Monitoring należności i zobowiązań;

  • Windykacja należności;

  • Zarządzanie ryzykiem finansowym;

  • Prowadzenie odpowiednich rejestrów z zakresu działania Zespołu Finansów;

  • Prowadzenie sprawozdawczości z zakresu działania Zespołu Finansów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii i finansów;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania finansami (kredyty, gwarancje, ubezpieczenia);

  • Wiedza z zakresu ogólnych regulacji prawnych normujących obszar finansów, budownictwa;

  • Zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z instytucjami finansowymi;

  • Umiejętność analizy ekonomiczno-finansowej;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i dotrzymywanie terminów i umiejętności pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność formułowania wniosków;

  • Skrupulatność, dokładność, dociekliwość;

  • Myślenie analityczne i strategiczne, wysoka świadomość biznesowa;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole;

  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel, znajomość Access i SQL będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca, w stabilnej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;

  • Atrakcyjne warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Chemobudowa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Przewiń do profilu firmy