Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansów

LIW Care Technology Sp. z o.o.

  • Golfowa 7, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Golfowa 7

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów w systemie księgowym (m.in. faktur zakupu, wyciągów bankowych i rozliczeń pracowniczych)

  • Uzgadnianie sald oraz analiza rozrachunków z kontrahentami

  • Rozliczanie kosztów produkcji

  • Wykonywanie analiz i rozliczeń finansowych

Podział czasu pracy
50%

Księgowość

50%

Finanse

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne lub 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków

  • Umiejętność tworzenia raportów i analiz

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły

  • Znajomość oprogramowania Comarch OPTIMA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata

  • Pracę w zaangażowanym, wspierającym się zespole

  • Dofinansowanie pakietu medycznego oraz sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Witaj w świecie LIW Care Technology! Jesteśmy polską firmą, która od ponad dekady produkuje i sprzedaje specjalistyczny sprzęt medyczny dla osób niepełnosprawnych. Z powodzeniem docieramy do najdalszych zakątków globu, a kto wie, może z Twoją pomocą dotrzemy jeszcze dalej?!

Kogo potrzebujemy, żeby jeszcze bardziej zmieniać Świat?

Przewiń do profilu firmy