Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansów

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w Wielbarku

Stefana Czarnieckiego 17A

Wielbark (pow. szczycieński)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolować i analizować koszty

  • Kontrolować faktury zakupowe

  • Analizować gospodarkę magazynową

  • Uczestniczyć w finansowych zamknięciach okresów sprawozdawczych (miesięcznych i rocznych) m.in. w uzgadnianiu danych księgowych i kontrolingowych, tworzeniu analiz kosztowych

  • Uczestniczyć w przygotowaniu budżetów, estymacji

  • Brać udział w projektach

  • Koordynować oraz uczestniczyć w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Kontroling)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność pracy z danymi, analizy oraz prezentacji wniosków z nich płynących

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej

  • Umiejętność pracy z systemami

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne ( komunikacja, asertywność, poufność)

  • Nastawienie na pracę zespołową i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • karta Multisport

  • posiłki w zakładowej stołówce

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesłanie aplikacji najpóźniej do dnia 10 października 2022r.

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Chcemy być dobrym przykładem we wszystkich aspektach biznesu, przy czym niezwykle ważni są dla nas pracownicy i zrównoważony rozwój. Dbamy o to, by minimalizować nasz wpływ na środowisko, korzystać z zasobów w zrównoważony sposób i wytwarzać więcej za mniej. W ten sposób przyczyniamy się do niskich cen, oferowanych w sklepach IKEA.

Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Przewiń do profilu firmy