Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowania Korporacji – Średnie Korporacje

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    CO/PCK/IS

    Zadania:

    • współtworzenie wraz z Opiekunem Klienta strategii wobec Klienta w zakresie produktów obciążonych ryzykiem kredytowym,
    • proaktywne uczestnictwo w strukturyzowaniu z Klientem planowanej ekspozycji kredytowej,
    • kompletowanie dokumentacji finansowej na potrzeby oceny przez Agencję Ratingową oraz przygotowanie pełnej dokumentacji kredytowej do oceny przez odpowiedni Komitet Kredytowy,
    • kontrola uruchamiania umów kredytowych w zakresie wypełnienia decyzji Komitetu Kredytowego i merytorycznej zgodności dokumentacji z przyjętymi dla transakcji standardami,
    • odpowiedzialność za monitoring ekspozycji kredytowych, reagowanie na sygnały dotyczące ew.  pogorszenia statusu Klienta.

    Profil Kandydata:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: bankowość, finanse, ekonomia, itp.),
    • min. rok doświadczenia w pracy w  banku lub innej instytucji finansowej, na stanowiskach związanych z oceną ryzyka  kredytowego przedsiębiorstw, lub jako opiekun klienta,
    • wiedza z zakresu analizy finansowej, branżowej, rachunkowości, znajomość produktów i procesów bankowych,
    • motywacja do aktywnego uczestnictwa w procesie budowania relacji z klientem od strony produktów kredytowych
    • umiejętność łączenie celów biznesowych i ochrony portfela kredytowego
    • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zapewniamy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej,
    • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
    • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Raiffeisen Bank Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.