Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowania oraz controllingu

Aforti Holding S.A.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi klienta w zakresie finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw.

Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z bankami oraz inwestorami instytucjonalnymi,
  • Przygotowywanie planów finansowych,
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji finansowej związanej z aplikacjami kredytowymi,
  • Weryfikacja/wstępna negocjacja umów kredytowych i pozostałych dokumentów związanych z umowami kredytowymi,
  • Analiza i monitoring płynności finansowej Grupy Kapitałowej,
  • Zarządzanie finansowaniem wewnątrzgrupowym,
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu,
  • Współpraca z audytorem oraz z innymi departamentami firmy  (w zakresie dotyczącym finansowania).

WYMAGANIA:

  • Znajomość rynku usług finansowych,
  • Doświadczenie w zakresie kredytowania podmiotów gospodarczych (minimum dwuletnie w jednej firmie lub banku),
  • Umiejętność analizy sprawozdań finansowych,
  • Obsługa pakietu biurowego Microsoft Office w stopniu zaawansowanym (w szczególności Excel’a i Word’a),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności analityczne,
  • Silna motywacja do osiągania celów,
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, ambicja i inicjatywa w działaniu,
  • Dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność, samodyscyplina, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność,
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki ekonomiczne.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Unikalną możliwość współtworzenia strategii Firmy,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole, wśród ludzi z pasją i pełnym zaangażowaniem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki,
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Aforti Holding S.A. z siedzibą w Warszawie."

Ogłoszenie archiwalne