Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowania

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • 24.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • wsparcie w procesie pozyskania finansowania na potrzeby działalności Grupy EFL, w tym:
      • współpraca we wdrażaniu oraz obsługa Programów z Międzynarodowymi Instytucjami Finansowymi (MIF)
      • współpraca we wdrażaniu oraz obsługa projektów sekurytyzacyjnych
      • współpraca ze spółkami zależnymi w zakresie finansowania ich działalności
    • raportowanie w zakresie powyższych zadań (w tym tworzenie i obsługa rozbudowanych raportów)
    • tworzenie i obsługa baz danych na potrzeby działalności departamentu (Excel, Access, SQL, VBA, Hurtownia Danych)
    • tworzenie i obsługa rozbudowanych raportów z obszaru Finansów na potrzeby Właściciela (Grupa CASA) i wewnątrz Grupy EFL
    • uczestnictwo/prowadzenie projektów wewnętrznych i zewnętrznych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wiedzy z zakresu ekonomii i finansów
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel i Access)
    • min. średniej znajomości języków SQL i VBA
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielną korespondencję/komunikację z partnerami zagranicznymi
    • rzetelności i dokładności
    • komunikatywności oraz asertywności
    • umiejętności pracy w zespole
    • samodzielności w organizowaniu swojej pracy
    • umiejętności pracy w projektach również w roli lidera zadań
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w bankowości korporacyjnej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej na rynku firmie na podstawie umowy o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy
    • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
    • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej np. na wynajem samochodu
    • aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach
    • pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)
    bottom1
    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
    Europejski Fundusz Leasingowy
    bottom