Oferta pracy

Specjalista ds. finansowo – administracyjnych

Hydrosolar Pomorze Zachodnie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja/ weryfikacja w przyznawaniu kredytów kupieckich dla klientów współpracujących i nowo pozyskanych

  • koordynacja płatności zobowiązań i należności, windykacja należności

  • współpraca z bankami i firmami zewnętrznymi w zakresie finansowo – administracyjnym

  • przygotowywanie oraz weryfikacja zestawień budżetowych

  • przygotowywanie oraz analiza dokumentów finansowo – administracyjnych

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień oraz analiz

  • obsługa i ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • obsługa spraw pracowniczych / kadrowych w podstawowym zakresie

  • organizacja i rozliczanie spotkań, konferencji, podróży służbowych

  • prowadzenie archiwum Spółki

  • prowadzenie ewidencji dokumentów przekazywanych wewnątrz Spółki

  • prowadzenie/koordynacja spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - preferowane ekonomiczne

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień z zakresu finansów i księgowości

  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera

  • umiejętności planowania i ustalania priorytetów

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem

  • ukierunkowania na pracę w zespole oraz na osiągnięcie założonych celów

  • sumienności, dokładności, skrupulatności

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • solidne wsparcia we wdrożeniu się w obowiązki

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych i rozwijających miękkie umiejętności

  • uczestnictwo w ciekawych projektach

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty multisport

  • Benefity

  • karty medyczne

  • Multisport

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych i sanitarnych. Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami ambitnymi, chcącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę oraz które chcą zasilić szeregi Naszej Spółki.

Przewiń do profilu firmy