Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych i analiza danych,

  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont,

  • Czynny udział w projektach,

  • Przygotowywanie danych i raportów na potrzeby wewnętrznego i zewnętrznego audytu,

  • Sporządzanie raportów okresowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość obsługi programu Excel,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość wykazania się inicjatywą,

  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych,

  • Prywatną opiekę medyczną.