Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Krakowskie Biuro FestiwaloweO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krakowskie Biuro Festiwalowe

Wygrana 2

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wstępna weryfikacja poprawności formalno-rachunkowej dokumentów księgowych oraz ewidencja księgowa faktur kosztowych krajowych i zagranicznych;
  • comiesięczna weryfikacja rejestrów VAT;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • ewidencja księgowa kosztów projektów realizowanych ze wsparciem pozyskanym ze źródeł zewnętrznych;
  • weryfikacja umów pod względem finansowo-księgowym;
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych;
  • uczestnictwo w procesie zamykaniu miesiąca, kwartału i roku;
  • sporządzanie tabel i zestawień kalkulacyjnych;
  • inne bieżące prace pomocnicze z zakresu księgowości.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia pracy w pełnej księgowości oraz wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz zagadnień z zakresu przepisów podatkowych;
  • praktyczna znajomość programu księgowego Symfonia ERP oraz pakietu MS Office (szczególnie programu Excel);
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa;
  • chęć do pracy zespołowej i budowania relacji w oparciu o wzajemne zaufanie i pomoc.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w dynamicznym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy miejską instytucją kultury *, działamy na rzecz rozwoju przemysłów kreatywnych ©, biznesu &, turystyki kulturalnej #, branży spotkań + i przemysłów czasu wolnego...

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych, Wygrana 2, Dębniki, Kraków