Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowo - Księgowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Inprogress to lider branży usług szkoleniowych i doradczych z zakresu zarządzania, w oparciu o standardy Project Management Institute oraz AXELOS. Firma prowadzi akredytowane szkolenia z zakresu zarządzania projektami, programami, portfelem, organizacją i usługami, ryzykiem, zmianą. Naszą siłą jest Zespół – zapraszamy Cię do jego wsparcia. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu.

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa księgowa firmy, w szczególności w zakresie wystawiania faktur, przygotowywania faktur do księgowości, prowadzenia kasy (KP, KW, rozliczanie zaliczek pracowników), obsługa rejestrów kasowych,
    • obsługa rachunkowo-finansowa firmy w zakresie weryfikacji, obsługi oraz realizowania płatności,
    • monitorowania należności, a w razie potrzeby – kontakt z kontrahentami firmy,
    • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z planem kont,
    • przygotowywanie i rozliczanie umów zlecenie,
    • przygotowywanie raportów, rozliczeń i zestawień finansowo-księgowych dla różnych podmiotów,
    • rozwiązywanie problemów i wyjaśnianie niezgodności księgowo-finansowych,
    • wsparcie działu księgowo-finansowego, w szczególności przygotowywanie i segregowanie faktur do księgowości, weryfikowanie faktur w systemie zakupowym,
    • współpraca z innymi działami w firmie w celu płynnej i rzetelnej realizacji procesów księgowych w firmie.

    Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy oraz zorientowanie w działaniu na efekt,
    • terminowość, rzetelność, skrupulatność oraz dbałość o szczegóły, umiejętność pracy wielozadaniowej,
    • dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności MS Outlook oraz MS Excel),
    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym lub księgowym,
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, księgowość, finanse lub pokrewne (ekonomiczne lub techniczne),
    • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom średniozaawansowany, B2) pozwalający na komunikację z kontrahentami firmy w zakresie obsługi finansowo-księgowej,
    • umiejętność obsługi programu Comarch ERP Optima.

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę w zespole oraz komfortowe warunki pracy w firmie będącej liderem na rynku szkoleń akredytowanych,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (praca na pełny etat),
    • możliwość skorzystania z dofinansowania Karty MultiSport,
    • możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

    Wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie):

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:

    Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

    Dowiedz się, co dzieje się z Twoimi danymi:
    Sprawdź tutaj