Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo- księgowych

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "DOŁY-MARYSIŃSKA"

  • Nowopolska 12/14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Nowopolska 12/14

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży;

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych;

  • uzgadnianie i weryfikacja oraz potwierdzanie sald rozrachunków z tytułu należności

  • i zobowiązań z kontrahentami, bieżące i okresowe kontrole kont;

  • windykacja należności;

  • ewidencja środków trwałych i naliczanie odpisów amortyzacyjnych;

  • Sprawozdawczość statystyczna kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • (US, ZUS, GUS, NBP);

  • realizacja procedur zamknięci okresów sprawozdawczych (miesiąc, kwartał, rok);

  • sporządzanie, rozliczanie deklaracji podatkowych: VAT-7, CIT, JPK;

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych, zgodnie z ustawą o rachunkowości;

  • współpraca z audytorami;

  • współpraca z innymi działami firmy;

  • współpraca z Głównym Księgowym w zakresie realizacji powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe oraz ugruntowana wiedza i praktyczna znajomość z zakresu księgowości i podatków (VAT, PDOF, PDOP, UoR);

  • minimum 5-letnie doświadczenie pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku (np. samodzielna księgowa /specjalista ds. rachunkowości),

  • dobra znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności programu Excel;

  • bardzo dobra znajomość systemów finansowo księgowych (preferowana znajomość Enova 365,Papirus lub innych ZSI dedykowanych spółdzielniom mieszkaniowym);

  • umiejętność pracy w zespole;

  • wysoka motywacja własna, inicjatywa, zaangażowanie;

  • dokładność, rzetelność, zorganizowanie oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;

  • praktyczna znajomość sporządzania list płac, umów cywilnoprawnych, rozliczeń podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych;

  • znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i specyfiki działalności spółdzielni mieszkaniowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość ciągłego rozwoju posiadanych kompetencji, a także stały dostęp do wiedzy o zmieniających się przepisach;

  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • dedykowany plan wdrożenia i określona ścieżka kariery;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • pakiet ZFŚS dla pracowników i ich rodzin.

O nas

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Doły-Marysińska" w Łodzi