Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Takeda SCE Sp. z o.o.

Doktora Seweryna Sterlinga 8A

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji księgowych w Księdze Głównej zgodnie z regulacjami ustawowymi

  • Miesięczne zamykanie ksiąg rachunkowych

  • Zapewnianie autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy

  • Wspieranie raportowania

  • Uzgadnianie rachunków na podstawie dokumentacji uzupełniającej

  • Prowadzenie miesięcznych przeglądów kont bilansowych

  • Monitorowanie procedur kontroli księgowań

  • Współpraca z audytorami finansowymi dla danego obszaru procesu

  • Wspieranie usprawnień i inicjatyw w stymulowaniu usprawnień procesów

  • Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych w obszarach Księgi Głównej i Sprawozdawczości Grupowej

Nasze wymagania

  • 2-lata doświadczenia w pracy na stanowisku w dziale księgowym

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych

  • Wiedza o rachunkowości i przepisach podatkowych

  • Znajomość obsługi pakietu Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętności efektywnej współpracy w zespole finansowym

  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne

  • Angielski komunikatywny ( dofinansowanie do kursów z języka angielskiego)

Mile widziane

  • Dodatkowe kursy rachunkowości byłyby atutem

To oferujemy

  • Elastyczne środowisko pracy

  • Kompleksowy pakiet świadczeń

  • Ciągły rozwój zawodowy i globalne możliwości kariery

  • Możliwość budowania rozwiązań analitycznych nowej generacji

  • Kultura, która zachęca do ducha przedsiębiorczości, zwinnego myślenia i współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna firma farmaceutyczna, zatrudniająca ponad 30 000 profesjonalistów w ponad 70 krajach na całym świecie. Opieramy się na ponad 230 latach wspaniałej historii, i od samego początku stawiamy pacjentów na pierwszym miejscu. Podążamy za wartościami filozofii Takeda-izmu - Uczciwością, Sprawiedliwością, Szczerością i Wytrwałością - i łaczy nas misja zapewnienia lepszego stanu zdrowia i poprawy jakości życia naszych pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie wiodących innowacyjnych rozwiązań w medycynie.

Tutaj każdy ma znaczenie, a Ty będziesz mieć istotny wkład w naszą inspirującą i odważną misję.

W Takeda będziesz mieć wpływ na ludzkie życie - w tym swoje własne.

Takeda to pracodawca realizujący politykę równych szans.

Przewiń do profilu firmy

Czy jesteś doświadczonym Specjalistą ds. Księgowości z wiedzą księgową z zakresu Księgi Głównej, chętnym do rozwoju w globalnej organizacji? Takeda Business Solutions (TBS) zatrudnia obecnie Specjalistów z pasją do księgowości, analiz oraz otwartych na szereg rozwiązań cyfrowych.

Jest to kluczowa rola w dziale Księgi Głównej– dynamicznym zespole w którym wykonujemy i kontrolujemy wybrane czynności w obszarze procesów finansowych.

Jako Specjalista ds. Finansowo-Księgowych będziesz wykonywać czynności zamknięcia miesiąca w obszarze Księgi Głównej oraz Raportowania Grupowego. Podlegając Liderowi Zespołu Księgowego będziesz innowacyjnym, zaufanym partnerem biznesu.