Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. finansowo - księgowych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Do naszego zakładu w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź, ul. Nowy Józefów 64e

    Zakres zadań:

    • księgowanie operacji gospodarczych,
    • rozliczenia z tytułu podatku od towarów i usług, podatku dochodowego, w tym podatku u źródła,
    • dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych,
    • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
    • uzgadnianie sald rozrachunków,
    • prowadzenie rejestrów i kalkulacji dla potrzeb sporządzania deklaracji podatkowych,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,
    • księgowanie delegacji służbowych: krajowych i zagranicznych,
    • sporządzanie list płac,
    • rozliczanie umów zleceń i umów o dzieło,
    • sporządzanie deklaracji ZUS.

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, zdobyte w firmie z pełną księgowością,
    • znajomość specyfiki firmy produkcyjnej, szczególnie spółek zlokalizowanych na terenie specjalnych stref ekonomicznych,
    • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego, bilansowego,
    • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń - znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, dodatkowy język niemiecki mile widziany,
    • umiejętność obsługi programu SAP (mile widziana),
    • komunikatywność.

    Nasza oferta:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karnet sportowy OK System,
    • karta przedpłacona Flexi Pass (kino, teatr, sport),
    • dopłata do wypoczynku – świadczenie finansowe,
    • świadczenie finansowe z okazji,
    • świąt Bożego Narodzenia,
    • kurs języka angielskiego w siedzibie firmy,
    • możliwość zdobycia doświadczenia,
    • zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji,
    • przyjazna atmosfera pracy.

    Firma August Faller

    Firma August Faller KG należy do europejskiej czołówki specjalistów w branży opakowań dla przemysłu farmaceutycznego. W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda ulotek do opakowań, 900 milionów etykiet samoprzylepnych i produktów wieloczęściowych. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw firma August Faller KG zawarła w swojej ofercie usługę opracowywania produktów uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. W ramach serwisu dla branży farmaceutycznej zapewnia swoim odbiorcom usługi logistyczne, konfekcjonowanie oraz dostarczanie systemów łańcuchów dostaw.

    Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą oraz spełniają wyżej wymienione wymogi, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, korzystając z przycisku „Aplikuj”.

    Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.”

    lub
    prześlij CV na adres e-mail
    [email protected]

    August Faller Sp. z o.o.
    Nowy Józefów 64E
    94-406 Łódź
    www.august-faller.com