Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo-księgowych

VOIT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 1, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VOIT Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 1

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • kontrola obiegu i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • dekretacja i wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu księgowego,

  • ewidencja i kontrola dokumentów sprzedażowych,

  • ewidencja, dekretacja dokumentów oraz wprowadzanie do systemu księgowego

  • dokumentów kasowych oraz bankowych,

  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień księgowych,

  • przygotowywanie oraz kontrola rozliczeń międzyokresowych,

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej,

  • przygotowywanie cotygodniowych przelewów bankowych oraz zestawień płatności,

  • kontrolowanie terminowości rozliczeń finansowych,

  • przygotowywanie i sporządzanie deklaracji podatkowych – JPK, VAT UE,

  • przygotowywanie i sporządzanie deklaracji GUS,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • rozliczanie kontrahentów w systemie księgowym,

  • prowadzenie kartotek kontrahentów,

  • cykliczne uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie rozliczeń finansowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • wsparcie w tworzeniu miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych,

  • wsparcie w przygotowaniu do badania sprawozdania finansowego,

  • przygotowywanie raportów dla przełożonego i Zarządu firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość prawa finansowego i przepisów podatkowych,

  • bardzo dobra znajomość krajowych standardów rachunkowości (KSR),

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych,

  • umiejętność obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • punktualność, dokładność i dyskretność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do wypoczynku i karnetów sportowych z ZFŚS,

  • finansowanie polisy ubezpieczenia na życie.

VOIT Polska Sp. z o.o. to innowacyjna odlewnia produkująca precyzyjne odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium głównie dla przemysłu samochodowego.

Przewiń do profilu firmy