Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych

PRINTXL Sp. z o.o.O firmie

PRINTXL Sp. z o.o.

Jana Czochralskiego 6

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie fv sprzedażowych
  • kontrola i weryfikacja fv kosztowych pod względem merytorycznym i formalnym
  • realizacja zakupów administracyjnych wg zaplanowanego budżetu
  • prowadzenie bieżącej korespondencji
  • tworzenie raportów i zestawień w Excelu
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie zespołu w terminowym realizowaniu zadań
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • podstawowe czynności kadrowe ze współpraca z zewnętrznym biurem.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
  • odpowiedzialność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • chęć ciągłego podnoszenie swoich kwalifikacji.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • zdobycie/ poszerzenie doświadczenia z zakresu księgowości i finansów
  • miłą atmosferę na którą stawiamy każdego dnia, w zespole ludzi którzy chcą osiągnąć sukces
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia
  • niezbędne szkolenia, abyś mógł podnosić swoje kwalifikacje.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

PrintXL to jedna z największych w Polsce drukarni wielkoformatowych. Zajmujemy się produkcją dużych reklam m.in. takich jak banery, windery czy roll-upy. Nasze produkty trafiają do klientów w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji i wielu innych europejskich państw.

Jak aplikować?

Do rozpatrzenia aplikacji potrzebujemy Twoje CV. Możesz również dołączyć list motywacyjny i krótki opis swojej osoby. Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną i lubisz nowe wyzwania to czekamy właśnie na Ciebie.

Zachęcamy do aplikowania.

Specjalista ds. finansowo-księgowych, Jana Czochralskiego 6, Poznań