Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo-księgowych

BIOWATT S.A.O firmie

  • Blacharska 2
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

BIOWATT S.A.

Blacharska 2

Poznań

Firma działająca na rynku energii odnawialnej i budownictwa energetycznego, w związku z rozwojem poszukuje do zespołu osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów finansowych i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Wprowadzanie przelewów do banku i stałe monitorowanie płatności
  • Kontrolowanie terminowości rozliczeń finansowych
  • Stała współpraca z biurem rachunkowym
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie rozliczeń finansowych
  • Bieżąca korespondencja z kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi
  • Archiwizacja dokumentów

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów bądź księgowości
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, szczególnie bardzo dobra znajomość Excel
  • skrupulatność, dokładność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość, komunikatywność
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym i perspektywicznym segmencie gospodarki
  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym Zespole
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Miłą atmosfera

Ogłoszenie archiwalne