Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓWO firmie

  • Samorządowa 1, Radom, Świętokrzyska 12, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów księgowych do księgowania,

  • księgowanie w programie księgowym SFINKS oraz nadzorowanie obiegu tych dokumentów,

  • księgowanie dokumentów w zakresie ewidencji środków trwałych,

  • rozliczanie kosztów podróży służbowych krajowych,

  • księgowanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową,

  • sprawowanie nadzoru nad bieżącym poziomem realizacji umów zawartych przez jednostkę,

  • bieżąca analiza zaangażowania środków budżetowych

Nasze wymagania

Wykształcenie : średnie lub wyższe ekonomiczne,

• minimum 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku

Inne (np. wiedza, uprawnienia, kompetencje):

• znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych,

• znajomość programu finansowo-księgowego SFINKS,

• znajomość zagadnień rachunkowości budżetowej,

• ukończone kursy księgowe,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Wymagane dokumenty i oświadczenia

• Curriculum Vitae

W CV należy w sposób jednoznaczny wskazać czas trwania wymaganego doświadczenia zawodowego (mile widziane wskazanie dnia, miesiąca i roku rozpoczęcia oraz zakończenia danego okresu)

wraz z wyszczególnieniem ogólnych czynności lub zadań.

Jedno z dwóch oświadczeń:

• oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu wykorzystania ich w bieżącym naborze.

lub w przypadku chęci uczestnictwa również w kolejnych naborach prowadzonych przez CIRF:

• oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu wykorzystania ich w bieżącym naborze, innych trwających naborach

oraz w przyszłych naborach prowadzonych przez CIRF do czasu odwołania przeze mnie zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od dnia wpływu oferty do CIRF.

Powyższe oświadczenie może być zawarte (skopiowane) w CV.

CV i składane oświadczenie powinny być opatrzone podpisem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

  • pracę w środowisku nowoczesnych technologii IT

  • możliwość udziału w kluczowych projektach

  • niezbędne narzędzia pracy

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

Centrum Informatyki Resortu Finansów, państwowa jednostka budżetowa zapewniająca usługi centralnej infrastruktury teleinformatycznej dla resortu finansów, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku od inspektora do głównego specjalisty w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.