Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo-księgowych

AQUA - SOPOT sp. z o.o.O firmie

  • Polna 66-68
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AQUA - SOPOT sp. z o.o.

Polna 66-68

Sopot

ZARZĄDZANIE, ROZWÓJ I MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACYJNEJ W UZDROWISKU SOPOT

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie, księgowanie i rozliczanie faktur sprzedaży oraz faktur korygujących,
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych oraz ich ewidencja księgowa,
  • Bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami,
  • Monitorowanie płatności,
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby firmy
  • Wsparcie działu księgowości w innych zadaniach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki - preferowane ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne,
  • minimum 3-lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie VAT, CIT i ustawy o rachunkowości,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • motywacyjny system premiowania i nagradzania,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać do dnia 29 maja 2021 r. poprzez przycisk Aplikuj.
 lub

AQUA-Sopot Sp.  z o.o.

Ul. Polna 66-68

81-740 Sopot

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłane oferty po zakończonej rekrutacji zostaną zniszczone.

Ogłoszenie archiwalne