Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

MULTICONSULT POLSKAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, w tym zakupu środków trwałych, faktur sprzedaży, wyciągów bankowych oraz rozliczeń delegacji i innych kosztów pracowniczych

  • Przygotowanie i weryfikacja płatności

  • Analiza kont księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość programów MS Office (przede wszystkim MS Excel)

  • Umiejetność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę poprzedzone okresem próbny

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania nowych umiejętności

  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe i inne)

  • Biuro zlokalizowane w centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowane

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonej kadry

  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie merytoryczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

MULTICONSULT POLSKA

Multiconsult Polska Sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego projektowania, doradztwa technicznego i środowiskowego, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy