Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wyodrębnionej ewidencji księgowej

  • kontrola pod względem formalno-rachunkowym raportów/wniosków o płatność dla projektów

  • weryfikacja dokumentacji księgowej, monitorowanie ponoszonych kosztów/wydatków i sprawdzanie ich zgodności z budżetem oraz wytycznymi kwalifikowalności

  • analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych

  • prowadzenie ewidencji rachunków bankowych dla projektów

  • wystawianie faktur VAT

  • przygotowywanie dokumentacji, sporządzanie rozliczeń finansowych, sprawozdań okresowych dla projektów

  • wsparcie w zakresie rozliczeń gotówkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości oraz dobrej znajomości przepisów regulujących zasady prowadzenia rachunkowości

  • biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office

  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy oraz analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność oraz efektywność

  • dobra organizacja pracy

  • otwartość na zmiany i zaangażowanie w usprawnieniu procesów systemu księgowego

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość systemu finansowo-księgowego SIMPLE.ERP

  • wiedza z zakresu rozliczania dotacji

  • wiedza z zakresu rozliczania umów długoterminowych

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowanie dojazdów do pracy oraz kosztów wypoczynku

  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Wymagane dokumenty

Informacje, o których mowa w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Instytutu, drogą elektroniczną poprzez przycisk Aplikuj lub przesłać w zamkniętej kopercie na adres:

Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB

Dział Spraw Pracowniczych

ul. Czerniakowska 16

00-701 Warszawa

• osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej

• osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż po roku od zakończenia postępowania rekrutacyjnego

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko

Przewiń do profilu firmy