Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Muzeum Powstania Warszawskiego

  • Grzybowska 79, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Grzybowska 79

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i prowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo-księgowego,

  • Prowadzenie rozrachunków ( księgowanie wyciągów bankowych ),

  • Rozliczanie wynagrodzeń z umów cywilnoprawnych,

  • Naliczanie odpisów i rozliczanie wydatków ZFŚS,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne,

  • Znajomość programów Symfonia: Kadry i płace, Finanse i księgowość,

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego,

  • Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków służbowych.

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Stabilne warunki pracy i płacy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do 25.11.2022 r na adres:

ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa

Z dopiskiem „specjalista ds. finansowo-księgowych”

lub za pośrednictwem portalu pracuj

Muzeum zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do dnia 25 listopada 2022 r.