Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Muchoborska 18

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • aktywne wspieranie procesu przygotowania deklaracji podatkowych (CIT, PIT),

  • księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych,

  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowo-kadrowych,

  • kontrola faktur oraz kosztów,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • kontrola należności i zobowiązań,

  • księgowanie dowodów źródłowych, zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości,

  • weryfikacja zapisów księgowych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu,

Nasze wymagania

  • minimum 5- letnie doświadczenie w dziale księgowości,

  • wykształcenie wyższe lub średnie,

  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • ukończone kursy z zakresu księgowości,

  • dokładność, rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności,

  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobra umiejętności organizacji pracy własnej.

Mile widziane

  • wykształcenie ekonomiczne kierunkowe (rachunkowość, finanse),

  • znajomość programów finansowo-księgowych,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów.

Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy