Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Wrocławski Park Technologiczny S.A.O firmie

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Muchoborska 18

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • aktywne wspieranie procesu przygotowania deklaracji podatkowych (CIT, PIT),
  • księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych,
  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowo-kadrowych,
  • kontrola faktur oraz kosztów,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • kontrola należności i zobowiązań,
  • księgowanie dowodów źródłowych, zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości,
  • weryfikacja zapisów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu,

Nasze wymagania

  • minimum 5- letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • ukończone kursy z zakresu księgowości,
  • dokładność, rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności,
  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobra umiejętności organizacji pracy własnej.

Mile widziane

  • wykształcenie ekonomiczne kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • znajomość programów finansowo-księgowych,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów.

Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie.

Specjalista ds. finansowo-księgowych, Muchoborska 18, Fabryczna, Wrocław