Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych z j. angielskim

WhoohooO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjno-usługowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych z j. angielskim (praca zdalna)

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzasadnianie sald
    kont księgowych.
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z przyjętymi
    w Spółce standardami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy pod presją czasu.

Ogłoszenie archiwalne