Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowo - Księgowych z j. francuskim

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 23.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: FKF/AG

    Obowiązki:

    • praca w jednym z obszarów finansowo- księgowych: P2P (Procure to Pay) lub R2R (Record to Report),
    • kontakt z klientami i dostawcami w j. angielskim oraz zarządzanie bazą danych,
    • uzgadnianie sald kont dostawców,
    • wprowadzanie faktur oraz dokumentów do systemu,
    • przygotowywanie raportów i kontakt z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku finanse i rachunkowość bądź pokrewne,
    • doświadczenie w finansach, audycie, księgowości, bankowości itp.
    • zdolności analityczne, dobra znajomość MS Excel,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie i zaangażowanie.

    Nasz Klient oferuje:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • międzynarodowe środowisko pracy,
    • pakiet świadczeń dodatkowych,
    • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162