Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowo - podatkowych/ księgowa

FAAC Polska Sp. z o.o.

Kopijników 12

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Comiesięczne potwierdzanie sald rozrachunków pomiędzy spółkami z Grupy,

  • Pomoc w sporządzaniu comiesięcznych raportów na potrzeby Grupy (rachunek wyników, bilans, cash flow)

  • Analizy i raporty dotyczące sprzedaży, klientów, należności, magazynów,

  • Integrowanie dokumentów wystawionych w systemie sprzedażowym do systemu księgowego,

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • Rozliczanie zaliczek i delegacji pracowniczych,

  • Uzgadnianie na koniec każdego miesiąca wskazanych kont bilansowych oraz sporządzanie dla części tych kont form uzgodnieniowych,

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,

  • Skanowanie dokumentów, tworzenie e-faktur i umieszczanie ich w systemie księgowym,

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowych, monitorowanie doliczeń do listy płac, umów na korzystanie ze sprzętu firmowego, itp.,

  • Opiniowanie wniosków kredytowych dla klientów, monitorowanie należności przeterminowanych, współpraca z Krajowym Rejestrem Długów,

  • Monitorowanie kosztów niestanowiących kosztów uzyskania przychodów i sporządzanie kalkulacji CIT,

  • Zastępstwo przy obliczaniu deklaracji VAT/ JPK,

  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie dostarczania danych do sporządzenia dokumentacji dot. cen transferowych,

  • Pomoc w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego,

  • Przygotowywanie dokumentów i zestawień na potrzeby audytu i kontroli wewnętrznej,

  • Raporty do NBP i GUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, chętnie ekonomiczne, finanse lub rachunkowość,

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zasady rachunkowości i zasady księgowania, znajomość prawa podatkowego i prawa pracy),

  • Znajomość obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Zdolności analityczne,

  • Znajomość przepisów podatkowych (CIT i VAT),

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja własnej pracy,

  • Otwartość na dalszą naukę i rozwój,

  • Mile widziana znajomość programu Symfonia.

To oferujemy

  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata)

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie, dopłaty do wczasów pod gruszą, dofinansowanie karty sportowej).

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet MultiSport

  • Pakiet Enel-Med

Grupa FAAC jest międzynarodową firmą z siedzibą w Bolonii. Powstała w 1965 roku i zajmuje się projek-towaniem, produkcją i sprzedażą produktów automatyki wjazdowej, drzwi automatycznych, szlabanów, słupków hydraulicznych, napędów do rolet okiennych oraz systemów kontroli dostępu i systemów par-kingowych. W skład grupy wchodzi kilkanaście marek. Wszystkie produkty Grupy produkowane są w kilku własnych zakładach w Europie. W Polsce, Grupa reprezentowana jest przez polski oddział - firmę FAAC Polska sp. z o.o.. Sprzedaż w Polsce realizowana jest przez sieć dealerów i dystrybutorów.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania