Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych - Analityk

Mera Metal S.A.O firmie

Mera Metal S.A.

Małowiejska 31

Warszawa

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie analiz i raportów finansowych dla potrzeby Spółki
  • współtworzenie i opracowywanie budżetów Spółki i analizy odchyleń
  • kontrola kosztów i metod ich rozliczania
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • kontrola dokumentów kosztowych
  • współpraca z działem księgowym w zakresie zamykania i rozliczania miesiąca sprawozdawczego
  • zarządzanie zobowiązaniami Spółki
  • współpraca z bankami, firmami leasingowymi i faktoringowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku finansowo - ekonomicznym lub w trakcie studiów
  • wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej
  • zdolności analizy i syntezy danych finansowych, wysnuwania wniosków
  • znajomość zagadnień z dziedziny rachunkowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kwalifikacji
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju wraz z firmą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy