Specjalista ds. finansowych

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Naster jest autoryzowanym partnerem PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzącego w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie kwestie kadrowo-płacowe oraz czynności księgowe.

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
    • Przygotowywanie dokumentów ewidencyjnych i rozliczeniowych do ZUS
    • Przygotowywanie i księgowanie list płac pracowników i zleceniobiorców
    • Samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg handlowych
    • Sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych, deklaracji podatkowych i innych dokumentów zgodnie z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi
    • Księgowanie bieżących dokumentów i faktur
    • Księgowanie wyciągów bankowych
    • Kontakt z urzędami, biegłymi, audytorami
    • Współpraca ze spółkami powiązanymi

    Wymagania:

    • Doświadczenie w księgowości – minimum 2 lata na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem Comarch ERP Optima
    • Dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
    • Wykształcenie kierunkowe wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • Biegła obsługa MS Excel
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest:
    Naster Maciej Sieracki, ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471941443
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.