Oferta pracy

Specjalista ds. finansowych

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby wewnętrzne, Centrali oraz podmiotów zewnętrznych

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania

  • Udział w procesie zamykania miesiąca

  • Kalkulacja kosztów produktów

  • Przygotowanie kalkulacji ofertowych

  • Rozwój narzędzi kontrolingowych

  • Inicjowanie i realizowanie projektów rozwojowych w obszarze finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w Controllingu

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza dot. zasad kontrolingu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Znajomość systemu SAP/ CO, FI

  • Zdolność pracy w zespole i międzynarodowym środowisku

  • Terminowość, systematyczność, umiejętności analityczne

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu Twojego życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i dołączenie do naszego zespołu. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 72 000 pracowników i w 2020 roku osiągnęła obroty na poziomie około 9,8 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Przewiń do profilu firmy