Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca praca w dziale finansowym

  • wprowadzanie, kontrola i weryfikacja finansowych dokumentów

  • weryfikacja poprawności rozliczeń z kontrahentami

  • kontrola stanu należności

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie windykacji

  • przygotowywanie dokumentów i pism związanych z windykacją

  • podejmowanie działań mających na celu zapobieganie wystąpienia zadłużeń

  • analizowanie podjętych działań oraz raportowanie ich efektywności

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz dla poszczególnych zespołów

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na takim samym lub zbliżonym stanowisku

  • umiejętności analityczne

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rachunkowością

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Microsoft Excel

  • mile widziana praktyczna znajomość prawnych aspektów związanych z windykacją

  • inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe rozwiązania

  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce; w firmie kurierskiej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze

  • możliwość wybrania formy zatrudnienia UoP lub B2B

  • 27 dni płatnego zawieszenia umowy B2B

  • przyjazne miejsce pracy i nieformalną atmosferę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • niezależność i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • benefity pozapłacowe, np. Multisport, język angielski, dofinansowanie do szkoleń/kursów, program poleceń pracowniczych, rocznica zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Furgonetka.pl to internetowa platforma specjalizująca się w sprzedaży usług kurierskich renomowanych firm transportowych takich jak DPD, DHL, Inpost czy Fedex. Na polskim rynku działamy od grudnia 2010 roku

Z naszych usług korzysta każdego roku ponad 150 tys. firm oraz kilkaset tysięcy klientów indywidualnych. Nasza platforma obsługuje nawet 1 mln zamówień miesięcznie, co klasyfikuje nas wśród czołówki branży e-commerce pod względem ilości realizowanych zamówień. Jesteśmy partnerem liderów rynku e-commerce, wśród których można wymienić m.in. Allegro oraz Shoper.

Z powodu wielu nowych pomysłów i projektów, które chcemy wdrożyć, poszukujemy specjalistów, którzy dołączą do naszej paczki i razem z nami będą je urzeczywistniać.

Przewiń do profilu firmy