Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansowych

MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy odnawianiu i zawieraniu nowych umów z bankami/firmami leasingowymi/ubezpieczycielami.

  • Przygotowanie wniosków kredytowych.

  • Obsługa zawartych umów kredytowych, w tym bieżący monitoring kredytowy.

  • Bieżąca współpraca z bankami, urzędami, rzeczoznawcami.

  • Terminowe i prawidłowe sporządzanie raportów do instytucji finansowych, NBP itp.

  • Przygotowywanie analiz, prognoz oraz raportów, informacji ad hoc.

  • Bezpośrednia współpraca z dyrektorem finansowym.

  • Współpraca z zespołem księgowym, działem komercjalizacji i działem realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu: analizy finansowej, finansów przedsiębiorstw, planowania finansowego (warunek konieczny).

  • Doświadczenie w finansowaniu inwestycji (mile widziane w branży deweloperskiej).

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne).

  • Znajomość przepisów o rachunkowości.

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie bardzo dobrym.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziana praktyczna znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych.

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w bankowości przedsiębiorstw i/lub finansach.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w prężnie rozwijającej się grupie inwestycyjnej.

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

O nas

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat i prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. Finansowych.