Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych

LOTOS Asfalt

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie obowiązków wynikających z umowy kredytowej

  • udział w procesie zawierania umów na produkty bankowe, w tym finansowania zewnętrznego

  • przygotowywanie raportów/ informacji wynikających z umów na finansowanie , w tym dane do modelu wyceny kredytu

  • kalkulacja bieżących prowizji, odsetek oraz innych opłat związanych z kredytami

  • zawieranie transakcji walutowych na potrzeby spółki

  • administrowanie platformami bankowości elektronicznej i produktami związanymi z bankowością np. zarządzanie kartami płatniczymi, identyfikacja masowych płatności

  • opiniowanie gwarancji bankowych

  • zbieranie i przekazywanie informacji na potrzeby zarządzania ryzykiem rynkowym

  • kontrola stanu środków pieniężnych, przygotowanie prognoz wydatków

  • współpraca z innymi biurami spółki oraz GL SA

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse)

  • znajomość i doświadczenie w zakresie: finansowania zewnętrznego, zabezpieczeń finansowych (gwarancje, weksle, inne), transakcji walutowych, ryzyk finansowych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office w szczególności MS Excel (poziom średniozaawansowany)

  • dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, podejście zadaniowe

To oferujemy

  • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

  • Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych możliwość zakupu Karty MultiSport i OK.System, zniżki na stacjach paliw LOTOS

  • firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • nagrody specjalne

  • premia roczna

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. to jedna ze spółek Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. Od 2004 roku realizujemy ideę innowacyjnego rozwoju w obszarze produkcji, handlu i dystrybucji wyrobów asfaltowych. Od listopada 2021 r., po przyłączeniu zakładów produkcyjnych Grupy LOTOS S.A., staliśmy się jedną z najnowocześniejszych rafinerii processingowych w Europie. Nasza moc przerobowa wynosi ponad 10 mln ton ropy rocznie, co daje nam stabilną pozycję lidera branży paliwowej.

Cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Wiemy, że najlepsze wyniki osiągane w jakiejkolwiek dziedzinie życia nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do rozwoju - dołącz do nas i zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie!

Przewiń do profilu firmy