Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych

STRABAG

STRABAG

Spadochroniarzy 16

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń umów z Partnerami firmy przy realizacji danego kontraktu

  • przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej związanej z konkretnymi zakresami robót

  • prowadzenie rejestrów umów i zleceń oraz analiza zapisów umownych z Partnerami

  • udział w przygotowaniu oferty, negocjacjach z klientem, podwykonawcami i dostawcami

  • wystawianie, analiza i księgowanie faktur w systemie księgowym

  • współpraca przy wystawianiu miesięcznych raportów robót

  • opracowywanie zestawień stanu planowanego z rzeczywistym w odniesieniu do kosztów i robót

  • ustalanie i negocjowanie wzorów gwarancji z Kontrahentem

  • monitorowanie pozycji otwartych w systemie księgowym

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Finansowym Projektu

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym (finanse, ekonomia, rachunkowość itp.)

  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie przygotowania dokumentacji finansowej dla dowolnego typu organizacji, w tym doświadczenie w księgowaniu faktur, przygotowywaniu umów i zleceń oraz prowadzeniu rozliczeń umów

  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku pracy i w biurze budowy

  • dokładność, sumienność w zakresie wykonywanych zadań

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej

To oferujemy

  • praca w godz. poniedziałek - czwartek: 7.30 - 16.30 oraz piątek 7.30 - 12.30

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • parking dla pracowników

    • program rekomendacji pracowników

    • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

    STRABAG

    STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

    Buduj swoją karierę z nami!

    Przewiń do profilu firmy