Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowych

Motiva HR

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Firmy, która Dynamicznie rozwija się oraz która jest importerem i dostawcą paliw stałych do odbiorców w sektorach energetycznym i przemysłowym oraz partnerem Veolia Energy Contracting Poland.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Czynny udział w tworzeniu budżetów i innych planów finansowych

  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz na potrzeby Zarządu

  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca

  • Wdrażanie nowych rozwiązań, procesów i procedur w zakresie obszaru finansowego

  • Weryfikacje dokumentów i zatwierdzanie kosztów

  • Analizę odchyleń (Budżet vs Wykonanie)

  • Sporządzanie cyklicznych raportów (raport sprzedażowy, analiza marży)

  • Czynny udział w prowadzeniu gospodarki magazynowej

  • Sporządzanie kalkulacji kosztów wyrobów sprzedanych

  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji

  • Udział w procesie kontroli wewnętrznej

  • Wstępną weryfikację sprawozdań finansowych

Wymagania pracodawcy

  • Śmiało aplikuj, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, controllingu (lub pokrewne)

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrze znasz MS Office (szukamy entuzjasty MS Excel)

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1/B2 (sporadycznie pojawią się

  • sytuacje, gdzie angielski będzie Ci potrzebny)

  • Znasz budowę sprawozdań finansowych oraz zapisów UoR

  • Jesteś samodzielny/a, potrafisz zorganizować swoją pracę i masz analityczny umysł

  • Cechuje Cię skrupulatność, dokładność, terminowość

  • Cenisz sobie pracę zespołową

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu instrumentów pochodnych – to będzie Twój dodatkowy atut

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Premie uznaniowe

  • Możliwości rozwoju zawodowego/awansu

  • Szkolenia i kursy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Medicover Sport

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy)

  • Dobrą atmosferę pracy wśród osób z mnóstwem pozytywnej energii

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Możliwość nauki języka angielskiego w godzinach pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

Krok po kroku

Jeśli okaże się, że szukamy właśnie Ciebie, możesz spodziewać się kontaktu od Patrycji z zaproszeniem na pierwszy etap rekrutacji. Jest to ok 20-30 minutowa rozmowa, w trakcie której chcemy poznać Ciebie, Twoje doświadczenie i mocne strony. Jeśli wszystko będzie grało, umówimy spotkanie na drugi i ostatni etap z Twoim przyszłym przełożonym, który poza poznaniem Ciebie będzie chciał również poznać Twoje umiejętności związane z obsługą Excela :)

Jeśli jednak okaże się, że nie będziemy sobie pisani, damy Ci znać po każdym etapie.