Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych

VIVE Textile RecyclingO firmie

  • Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VIVE Textile Recycling

Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spółek VIVE Group w zakresie administracji transakcji leasingowych, ubezpieczeń, kredytów, pożyczek, rachunków bankowych, kart oraz umów gospodarczych,

  • Prowadzenie ewidencji i rejestrów umów bankowych, leasingowych i polis ubezpieczeniowych,

  • Monitorowanie terminowości realizacji płatności, zobowiązań i należności,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby obszaru finansowo – ubezpieczeniowego,

  • Prowadzenie terminarza płatności, dokonywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych,

  • Współpraca z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Nasze wymagania

  • Masz ugruntowaną wiedzę z zakresu księgowości, finansów i ubezpieczeń,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • W pracy stawiasz na dokładność, jesteś zorganizowany, analitycznie podchodzisz do powierzonych zadań oraz potrafisz dbać o relacje biznesowe,

  • Sprawnie obsługujesz komputer (dobra znajomość MS Office),

  • Znasz język angielski w stopniu dobrym zarówno w mowie jak i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prosty system premiowy zawsze na czas na Twoim koncie,

  • Pakiet benefitów pracowniczych i socjalnych,

  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia,

  • Pełne wsparcie i zaangażowanie naszego zespołu w trakcie Twojego wdrożenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dyżury lekarza w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

VIVE Textile Recycling działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Interesujesz się modą i znasz światowe marki odzieżowe? Koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Przewiń do profilu firmy