Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych / Kontroler Finansowy

GAMIVO S.A.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.

GAMIVO S.A.

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • administracja dokumentacją finansową działu

  • przygotowywanie budżetów, raportów finansowych, planowanie przepływów finansowych

  • wystawianie i wyjaśnianie faktur w ramach prowadzonej działalności i podpisanych umów

  • nadzór nad wykonaniem planu finansowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolność analitycznego myślenia

  • znajomość prawa w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

  • inicjatywa, zaangażowanie i profesjonalizm działania

To oferujemy

  • biuro w Nobel Tower, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,

  • współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,

  • pracę w młodym zespole,

  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • zniżka na zakup gier komputerowych lub iTunes, Netflix, Empik, Zalando, Amazon,

  • imprezy integracyjne, free food day,

  • kafateryjny system MyBenefit,

  • dofinansowanie do Multisport i opieki medycznej,

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u