Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych

OT LOGISTICS S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa OT Logistics skupia podmioty wyspecjalizowane w transporcie drogowym, kolejowym, a także spedycji i logistyce. Spółka działa na rynku polskim oraz w Europie Środkowej. Spółka jest w ostatniej fazie procesu reorganizacji dotychczasowej działalności, co pozwala jej na rozszerzenie nowych gałęzi działalności. OT Logistics jest spółką norowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Grupa Kapitałowa OT Logistics poszukuje kandydatów na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  1. Analiza ryzyka klienta:
  • bieżąca analiza potencjalnych i obecnych Klientów w wywiadowniach gospodarczych;
  • bieżąca analiza limitów ubezpieczeniowych;
  • bieżąca analiza należności;
  • zarządzanie efektywnie DSO;
  • weryfikacja podpisywanych umów handlowych/zleceń itd.
  1. Monitoring należności/ windykacja:
  • biężący monitoring należności versus kontakt z Klientem;
  • ustalanie procesu dostarczania faktur do Klientów;
  • ustalanie terminów zapłat;
  • negocjowanie z Klientami płatności, harmonogramów itd;
  • wysyłanie not odsetkowych, wezwań, upomnień itd;
  1. Biężąca Obsługa I współpraca z bankami w Polsce I zagranicą w obszarze produktów gotówkowych I bezgotówkowych
  • bieżące dostarczanie potrzebnych danych;
  1. Codzienna obsługa bankowości elektronicznej
  • pobieranie wyciągów z właściwych konta bankowych;
  • interfejs przygotowanych płatności;
  • realizacja przelewów w tym ZUSy, podatki, itd;
  • realizacja potwierdzeń przelewów;
  • monitorowanie I raportowanie błędów dotyczących płatności;
  • biężąca obsługa kart płatniczych;
  • codzienny monitoring, kontrola i analiza zobowiązań w systemie FK;
  • sporządzanie i generowanie płatności pojedyńczych i masowych;
  • sporządzanie i obsługa pożyczek wewnątrzgrupowych;
  • biężąca Współpraca z Działem Księgowości oraz Działem Kadr i Płac;
  • biężące raportowanie do Kierownika Działu w zestawieniach dziennych, tygodniowych i miesiecznych potrzebnych danych.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • min. 3 letnie doświadczenie w wykonywanych zadaniach powyżej;
  • wykształcenie z dziedziny finansów, rachunkowości lub ekonomiczne;
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności program Excel;
  • język angielski w stopnu pozwalającym na proste komunikowanie się w codziennej pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w stresujących sytuacjach;
  • komunikatywność, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność, rzetelność;
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;

CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejetności;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę;
miejsce pracy: Kraków
Jednocześnie OT Logistics S.A. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez spółki z Grupy Kapitałowej OT Logistics (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne