Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Finansowych

Oshee Polska Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Oshee Polska Sp. z o.o.

aleja 3 Maja 9

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz finansowych oraz biznesowych.
  • Udział w przygotowaniu budżetu oraz prognoz długoterminowych.
  • Wsparcie w budowaniu modeli finansowych.
  • Współpraca z instytucjami finansowymi.
  • Obsługa instrumentów finansowych wspierających handel.
  • Wsparcie w zarządzaniu ryzykiem kredytowym.
  • Udział w pozyskiwaniu finansowania.
  • Prowadzenie monitoringu przepływów finansowych oraz udział w zarządzaniu płynnością.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (finanse, ekonomia).
  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi.
  • Dobra znajomość zagadnień analizy finansowej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia.
  • Skrupulatność oraz dokładność.
  • Kompetencje komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoki poziom samodyscypliny w realizacji powierzonych zadań.
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel. Umiejętność pracy z dużą ilością danych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz wsparcie merytoryczne, nie tylko na etapie wdrożenia.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji.
  • Realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole.
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u
  • napoje
  • parking dla pracowników

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Specjalista ds. Finansowych, aleja 3 Maja 9, Krowodrza, Kraków