Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansowych

NOHATE POLAND Jacek Szyndler

  • Romanowska 55E, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Romanowska 55E

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie niezbędnych informacji wewnątrz firmy na potrzeby tworzonych raportów

  • współpraca z działem analitycznym przy tworzeniu budżetu

  • przygotowywanie raportów biznesowych (np. stałe raporty zysków i strat, rozliczenia kwartalne itp.)

Nasze wymagania

  • umiejętności analityczne

  • umiejętność zarządzania budżetem

  • umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • wiedza z zakresu zarządzania finansami

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w świetnej atmosferze, w zgranym zespole

  • stały rozwój

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • praca na pełen etat w biurze w Aleksandrowie Łódzkim k. Łodzi / szybki dojazd ul. Aleksandrowską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową, nasza oferta jest skierowana do odważnych kobiet, marzycielek, które lubią podróżować i podejmować w życiu nowe wyzwania.

Szukamy komunikatywnej i dobrze zorganizowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu i będzie zarządzać procesem zwrotów dla Klientów.

Przewiń do profilu firmy

W związku z zamiarem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych w okresie przeprowadzania rekrutacji na ww. stanowisko, prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nohate Poland w Łodzi moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko "Specjalista ds. Finansowych ".

Aplikacje nieopatrzone ww. klauzulą nie będą przez nas rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.