Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych

STRABAG

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń umów z Partnerami firmy przy realizacji danego kontraktu

  • przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej związanej z konkretnymi zakresami robót

  • prowadzenie rejestrów umów i zleceń oraz analiza zapisów umownych z Partnerami

  • udział w przygotowaniu oferty, negocjacjach z klientem, podwykonawcami i dostawcami

  • wystawianie, analiza i księgowanie faktur w systemie księgowym

  • współpraca przy wystawianiu miesięcznych raportów robót

  • opracowywanie zestawień stanu planowanego z rzeczywistym w odniesieniu do kosztów i robót

  • ustalanie i negocjowanie wzorów gwarancji z Kontrahentem

  • monitorowanie pozycji otwartych w systemie księgowym

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Finansowym Projektu

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym (finanse, ekonomia, rachunkowość itp.)

  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie przygotowania dokumentacji finansowej dla dowolnego typu organizacji, w tym doświadczenie w księgowaniu faktur, przygotowywaniu umów i zleceń oraz prowadzeniu rozliczeń umów

  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku pracy i w biurze budowy

  • dokładność, sumienność w zakresie wykonywanych zadań

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w branży budowlanej

  • gotowość do pracy na projektach w innych lokalizacjach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy