Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych

URSUS SAO firmie

  • Lublin

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowanie okresowych raportów finansowych na potrzeby Zarządu,
  • analiza kosztów oraz rentowności produktów, analiza odchyleń, rentowności rynków i segmentów sprzedaży,
  • analiza rozrachunków z kontrahentami, monitorowanie poziomu należności (windykacja należności), analiza księgowania kosztów,
  • analiza i kontrola kosztowa prowadzonych projektów,
  • budowanie budżetów wraz z analizą ich wykonalności i odchyleń,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • analizowanie programów finansowych wspierających sprzedaż (factoring, finansowanie fabryczne, ubezpieczenie należności),
  • weryfikację oraz nadzór nad jakością danych w systemach informacji zarządczej, finansowo-księgowych,
  • inicjowanie zmian w procesach mających usprawnić proces raportowania i zamykania okresów rozrachunkowych
  • udział w procesie budżetowania i planowania biznesowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - rachunkowość, finanse, ekonomia lub inne kierunkowe,
  • minimum 3-5 letnie doświadczenie w dziale finansowym z pełną księgowością na samodzielnym stanowisku,
  • biegła znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości i MSSF/MSR, przepisów podatkowych oraz innych regulacji prawnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy,
  • doświadczenie w zakresie sporządzania rocznych statutowych sprawozdań finansowych oraz raportowania do instytucji zewnętrznych - GUS
  • dobra znajomość MS Office w tym Excel w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość systemów finansowo-księgowych,
  • wysokie zdolności analityczne i interpersonalne,
  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność, elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • moż­li­wość zdo­by­cia doświad­cze­nia oraz roz­woju zawodowego,
  • cie­kawą pracę pełną wyzwań w mło­dym, dyna­micz­nym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez URSUS S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Lublinie w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez URSUS S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Lublinie również w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie URSUS S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Lublinie, posiadający NIP 739 23 88 088, Regon 510481080. Dodatkowe informacje na ten temat są dostępne na stronie https://www.ursus.com/pl/polityka-prywatnosci.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy