Specjalista ds. finansowych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin

    Predica to miejsce, gdzie nigdy nie będziesz się nudził, ani stał w miejscu. Jeśli szukasz powtarzalnej pracy 'nine-to-five', korporacyjnych klimatów lub indywidualnej pracy zadaniowej to nie u nas. Ciekawi ludzie, nowatorskie podejście do projektów, elastyczne modele pracy - to jest to, co nas wyróżnia.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. finansowych. Jeśli jesteś ambitny i gotowy na wyzwania, dołącz do naszego zespołu.

    Obowiązki:

    • Wsparcie bieżącej obsługi finansowo-księgowej,
    • Aktywna współpraca z zewnętrzną firmą księgową, przygotowywanie dokumentów dla księgowości,
    • Wprowadzanie do systemu dokumentów zakupowych,
    • Współpraca z dostawcami w zakresie podpisanych umów oraz w celu wyjaśniania niejasności księgowo-finansowych,
    • Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
    • Przygotowywanie przelewów bankowych,
    • Kontrola należności (wpłat na konto) oraz zobowiązań (sprawdzanie statusu faktur z dokonanymi płatnościami z konta),
    • Rozliczanie delegacji pracowniczych, benefitów oraz pozostałych rozliczeń pracowniczych (ścisła współpraca z działem kadrowo-płacowym),
    • Wsparcie działu finansowego w bieżących sprawach.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia,
    • Chęć stałego doskonalenia swoich umiejętności w zakresie finansów,
    • Aktywny udział w działaniach continous improvement w obszarze finasów bycie ambasadorem zmiany,
    • Aktywny udział w projektach doskonalenia, standaryzacji oraz automatyzacji procesów AP z wykorzystaniem podejścia Lean,
    • Mile widziane doświdczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
    • Zorganizowanie i umiejętność ustalania priorytetów podczas wykonywamia wielu zadań w jednym czasie,
    • Ukierunkowanie na potrzeby Klienta zewnętrznego/ wewnętrznego, budowanie kultury pracy oraz standardów zapewnienia wysokiej jakości obsługi,
    • Umiejętność znajdywania niestandardowych rozwiązań problemów w zmieniających się warunkach,
    • Spostrzegawczość i zorientowanie na szczegóły,
    • Zdolność analitycznego myślenia,
    • Umiejetność pracy w zespole,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • 8 tysięcy budżetu edukacyjnego,
    • Kwartalne premie finansowe,
    • Dofinansowanie karty Multisport,
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie dodatkowego ubezpiecznia grupowego,
    • Jasna i przejrzysta ścieżka kariery,
    • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej,
    • Wszystkie niezbędne narzędzia i licencje do wykonywania pracy,
    • Pomocny zespół chętnie dzielący się wiedzą i doświadczeniem,
    • Praca w młodym i energicznym zespole,
    • Pyszna kawa i świeże owoce :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.