Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

  • Tokarska 18, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Tokarska 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Dyrektora Finansowego/ Zastępcy dyrektora finansowego w zakresie:

  • utrzymywania relacji z bankami i innymi instytucjami finansowymi (firmy leasingowe, ubezpieczyciele),

  • zarządzania środkami pieniężnymi,

  • zarządzania ryzykiem walutowym,

  • realizacji strategii dotyczących zarządzania należnościami i limitów kredytowych,

  • podejmowania decyzji kredytowych,

  • tworzenia raportów dla kadry zarządzającej,

  • sprawozdawczości dla instytucji zewnętrznych

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia w dziale finansowym przedsiębiorstwa lub w bankowości korporacyjnej – warunek konieczny,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe (preferowane: finanse/bankowość, rachunkowość, prawo/administracja),

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz otwartość na współpracę z ludźmi,

  • wysokie umiejętności analityczne,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • asertywność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • umiejętność pracy pod presją stresu

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego - B1

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie,

  • Miejsce, do którego przychodzi się chętnie, bo jesteśmy zgraną ekipą

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku krajowym i międzynarodowym - preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników,

  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne;

  • Pracę w środowisku nastawionym na przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin