Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Finansowych (m/k)

STRABAG Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie rozliczeń umów z Partnerami firmy przy realizacji danego kontraktu
  • przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej związanej z konkretnymi zakresami robót
  • tworzenie zestawień umów oraz analiza zapisów umownych z Partnerami
  • udział w przygotowaniu oferty, negocjacjach z klientem, podwykonawcami i dostawcami
  • wystawianie, analiza i kontrola księgowania faktur
  • współpraca przy wystawianiu miesięcznych raportów robót
  • opracowanie zestawień stanu planowanego z rzeczywistym w odniesieniu do kosztów i robót

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym (finanse, ekonomia, rachunkowość itp.)
  • doświadczenia w zakresie przygotowania dokumentacji finansowej
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku pracy i w biurze budowy
  • dokładność, sumienność w zakresie wykonywanych zadań
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.