Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansowych

Time Security Sp. z o.o.

  • Plac Wolności 2, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Plac Wolności 2

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie usług podwykonawstwa ze spółkami współpracującymi

  • Windykacja należności oraz cykliczne przygotowywanie raportów zadłużenia

  • Wystawiania not księgowych, odsetkowych, wezwań do zapłaty

  • Przygotowywanie sprawozdań, ulg i innych dokumentacji PFRON

  • Współudział w tworzeniu plików wewnętrznych w dziale finansowym oraz zbieranie niezbędnych informacji wewnątrz firmy na potrzeby tworzonych raportów

  • Bieżące wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale finansowo- administracyjnym na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office (MS Word, Excel)

  • Zaangażowanie, zdolność planowania i dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność / sumienność

  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji PFRON oraz znajomość ustawy o rehabilitacji osób niepełnosprawnych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia

  • Czas pracy od 8:00-15:00 (7h)

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Miłą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o. to grupa spółek usługowych wyspecjalizowanych m.in. w obszarze usług ochrony, która już od ponad 16 lat wspiera Klientów chroniąc mienie i budując ich zaufanie każdego dnia. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1800 osób, które chronią ponad 200 obiektów na terenie całego kraju.

Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.time-group.com.pl