Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych

Torpol

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji zabezpieczeń wniesionych przez kontrahentów,

  • Kontakt z kontrahentami w celu wniesienia lub wydłużenia zabezpieczeń,

  • Opiniowanie treści zabezpieczeń wnoszonych przez kontrahentów na rzecz Spółki;

  • Opiniowanie projektów umów z Kontrahentami w zakresie zabezpieczeń;

  • Analiza postępowań przetargowych pod kątem postanowień dotyczących zabezpieczeń;

  • Przygotowywanie zestawień niezbędnych do sporządzenia sprawozdań finansowych Spółki;

  • Bieżąca współpraca z Biurem Brokerskim.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • doświadczenie w zakresie zabezpieczeń stosowanych w umowach o roboty budowlane (zabezpieczenie należytego wykonania, zwrotu zaliczki i płatności),

  • znajomość zabezpieczeń w formie gwarancji, poręczenia i weksla;

  • skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • znajomość FIDIC oraz Ustawy Prawo Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku notowanej na GPW,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Torpol

TORPOL S.A., firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Przewiń do profilu firmy